Georgian Football Federation
CrystalBet Erovnuli Liga
Liga 3|4
Georgian Cup
Home
News
Fantasy
Video
Photo
Results
Tables
Stats
Fixtures
Clubs
Players
LIVE
P
Club
PL
GD
PTS
1.
Iberia 1999
12
14
29
2.
Dila
12
12
27
3.
Dinamo BT
12
7
26
4.
Torpedo
12
5
19
5.
Dinamo TB
12
-4
14
6.
Kolkheti 1913
12
-2
13
7.
Telavi
12
-4
11
8.
Gagra
12
-7
10
9.
Samgurali
12
-7
9
10.
Samtredia
12
-14
7
P
Club
PL
GD
PTS
1.
Rustavi
10
9
19
2.
Sioni
10
9
19
3.
დინამო-2 თბ
10
0
17
4.
შტურმი
10
2
15
5.
გარეჯი
10
1
14
6.
არაგვი
10
0
14
7.
WIT Georgia
10
-2
14
8.
Locomotive
10
-3
11
9.
სპაერი
10
-3
9
10.
კოლხეთი ხობი
10
-13
4
Calendar
Friday, 10 May
Gagra
GAG
16:00
Samtredia
SAM
დავით პეტრიაშვილი - თბილისი
Erovnuli Liga
Dila
DIL
19:00
Torpedo
TOR
თენგიზ ბურჯანაძე - გორი
Erovnuli Liga
Kolkheti 1913
KOL
20:00
Samgurali
SAM
საფეხბურთო ცენტრი - ქობულეთი
Erovnuli Liga
Dinamo TB
DTB
21:00
Iberia 1999
IBR
დინამო არენა - თბილისი
Erovnuli Liga
Saturday, 11 May
Dinamo BT
DBT
21:00
Telavi
TEL
აჭარაბეთ არენა - ბათუმი
Erovnuli Liga
Tuesday, 14 May
Samgurali
SAM
16:30
Gagra
GAG
26 მაისი - წყალტუბო
Erovnuli Liga
Samtredia
SAM
16:30
Dinamo TB
DTB
ეროსი მანჯგალაძე - სამტრედია
Erovnuli Liga
Iberia 1999
IBR
20:00
Dila
DIL
დავით პეტრიაშვილი - თბილისი
Erovnuli Liga
Wednesday, 15 May
Telavi
TEL
19:00
Kolkheti 1913
KOL
კავკასიონი არენა - თელავი
Erovnuli Liga
Torpedo
TOR
21:00
Dinamo BT
DBT
რამაზ შენგელია - ქუთაისი
Erovnuli Liga
ვიდეო
Season 2024
All Seasons
Season 2024
Season 2023
Season 2022
Season 2021
Season 2020
Season 2019
Season 2018
Season 2017
Locomotive
All Clubs
Dinamo TB
Locomotive
Shukura
Zugdidi
Samgurali
Meshakhte
Dila
Chikhura
Iberia 1999
Torpedo
Dinamo BT
Kolkheti 1913
Samtredia
Rustavi
Tskhinvali
Merani
Guria
Sioni
WIT Georgia
Gagra
Shevardeni
Telavi
Merani Tbilisi
ბახმარო
არაგვი
გორი
გარეჯი
თბილისი სითი
სპაერი
ელიგის მე-8
კოლხეთი ხობი
ვარკეთილი
დინამო-2 თბ
შტურმი
Reset Filters
სამგურალი 2:3 იბერია 1999 | მიმოხილვა | 2024
29 Apr. 2024
სამტრედია 0:0 ტორპედო | მიმოხილვა | 2024
23 Apr. 2024
სამგურალი 3:1 დინამო თბილისი | მიმოხილვა | 2024
22 Apr. 2024
კოლხეთი 1913 2:2 დინამო ბათუმი | მიმოხილვა | 2024
22 Apr. 2024
თელავი 0:3 იბერია 1999 | მიმოხილვა | 2024
21 Apr. 2024
დინამო თბილისი 0:0 კოლხეთი 1913 | მიმოხილვა | 2024
14 Apr. 2024
დილა 0:0 დინამო ბათუმი | მიმოხილვა | 2024
14 Apr. 2024
იბერია 1999 3:1 გაგრა | მიმოხილვა | 2024
12 Apr. 2024
ტორპედო 3:1 სამგურალი | მიმოხილვა | 2024
12 Apr. 2024
სამტრედია 1:2 თელავი | მიმოხილვა | 2024
12 Apr. 2024
დინამო ბათუმი 2:0 დინამო თბილისი | მიმოხილვა | 2024
9 Apr. 2024
სამგურალი 2:1 თელავი | მიმოხილვა | 2024
8 Apr. 2024
დილა 3:0 სამტრედია | მიმოხილვა | 2024
8 Apr. 2024
გაგრა 0:1 ტორპედო | მიმოხილვა | 2024
8 Apr. 2024
კოლხეთი 1913 1:2 იბერია 1999 | მიმოხილვა | 2024
7 Apr. 2024
დინამო თბილისი 2:2 დილა | მიმოხილვა | 2024
4 Apr. 2024
სამტრედია 2:0 სამგურალი | მიმოხილვა | 2024
4 Apr. 2024
თელავი 1:0 გაგრა | მიმოხილვა | 2024
4 Apr. 2024
ტორპედო 3:2 კოლხეთი 1913 | მიმოხილვა | 2024
3 Apr. 2024
იბერია 1999 3:0 დინამო ბათუმი | მიმოხილვა | 2024
2 Apr. 2024
Pagination
Current page
1
Page
2
Page
3
Next page
შემდეგი ››
Last page
ბოლო »