ფეხბურთის ფედერაცია
CRYSTALBET ეროვნული ლიგა
ლიგა 3|4
საქართველოს თასი
მთავარი
სიახლეები
ფენტეზი
ვიდეო
ფოტო
შედეგები
ცხრილები
სტატისტიკა
კალენდარი
კლუბები
ფეხბურთელები
LIVE
კალენდარი
CRYSTALBET ეროვნული ლიგა
CRYSTALBET ეროვნული ლიგა 2
პლეიოფები
ტური 12
ოთხშაბათი, 15 მაისი, 2024
არაგვი
არგ
16:30
სპაერი
სპა
ცენტრალური - სართიჭალა
კოლხეთი ხობი
ხობ
16:30
შტურმი
შტრ
პაატა თათარიშვილი - ხობი
გარეჯი
გრჯ
16:30
ვიტ ჯორჯია
ვიტ
ცენტრალური - საგარეჯო
რუსთავი
რუს
16:30
სიონი
სიო
ტექნიკური ცენტრი - რუსთავი
ლოკომოტივი
ლოკ
19:00
დინამო-2 თბ
დნ2
მიხეილ მესხი 2 - თბილისი
ტური 13
კვირა, 19 მაისი, 2024
სიონი
სიო
17:00
კოლხეთი ხობი
ხობ
თამაზ სტეფანია - ბოლნისი
ვიტ ჯორჯია
ვიტ
17:00
სპაერი
სპა
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი - თბილისი
რუსთავი
რუს
17:00
არაგვი
არგ
ტექნიკური ცენტრი - რუსთავი
დინამო-2 თბ
დნ2
18:00
გარეჯი
გრჯ
ვიტალი დარასელია - თბილისი
შტურმი
შტრ
20:00
ლოკომოტივი
ლოკ
ცენტრალური - სართიჭალა
ტური 14
პარასკევი, 24 მაისი, 2024
კოლხეთი ხობი
ხობ
17:00
რუსთავი
რუს
პაატა თათარიშვილი - ხობი
გარეჯი
გრჯ
17:00
შტურმი
შტრ
ცენტრალური - საგარეჯო
არაგვი
არგ
17:00
ვიტ ჯორჯია
ვიტ
ცენტრალური - სართიჭალა
სპაერი
სპა
19:00
დინამო-2 თბ
დნ2
სპაერის სტადიონი - თბილისი
ლოკომოტივი
ლოკ
20:00
სიონი
სიო
მიხეილ მესხი 2 - თბილისი
ტური 15
სამშაბათი, 28 მაისი, 2024
რუსთავი
რუს
17:00
ლოკომოტივი
ლოკ
ტექნიკური ცენტრი - რუსთავი
სიონი
სიო
17:00
გარეჯი
გრჯ
თამაზ სტეფანია - ბოლნისი
კოლხეთი ხობი
ხობ
17:00
არაგვი
არგ
პაატა თათარიშვილი - ხობი
დინამო-2 თბ
დნ2
18:00
ვიტ ჯორჯია
ვიტ
ვიტალი დარასელია - თბილისი
შტურმი
შტრ
20:00
სპაერი
სპა
ცენტრალური - სართიჭალა
ტური 16
შაბათი, 1 ივნისი, 2024
გარეჯი
გრჯ
17:30
რუსთავი
რუს
ცენტრალური - საგარეჯო
ვიტ ჯორჯია
ვიტ
17:30
შტურმი
შტრ
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი - თბილისი
ლოკომოტივი
ლოკ
20:00
კოლხეთი ხობი
ხობ
მიხეილ მესხი 2 - თბილისი
სპაერი
სპა
20:00
სიონი
სიო
სპაერის სტადიონი - თბილისი
კვირა, 2 ივნისი, 2024
არაგვი
არგ
17:30
დინამო-2 თბ
დნ2
ცენტრალური - სართიჭალა
ტური 17
ოთხშაბათი, 31 ივლისი, 2024
სიონი
სიო
17:00
ვიტ ჯორჯია
ვიტ
კოლხეთი ხობი
ხობ
17:00
გარეჯი
გრჯ
რუსთავი
რუს
17:00
სპაერი
სპა
ლოკომოტივი
ლოკ
17:00
არაგვი
არგ
შტურმი
შტრ
20:00
დინამო-2 თბ
დნ2
ტური 18
კვირა, 4 აგვისტო, 2024
სპაერი
სპა
17:00
კოლხეთი ხობი
ხობ
დინამო-2 თბ
დნ2
17:00
სიონი
სიო
გარეჯი
გრჯ
17:00
ლოკომოტივი
ლოკ
ვიტ ჯორჯია
ვიტ
17:00
რუსთავი
რუს
არაგვი
არგ
17:00
შტურმი
შტრ
ტური 19
შაბათი, 10 აგვისტო, 2024
დინამო-2 თბ
დნ2
17:30
რუსთავი
რუს
სპაერი
სპა
17:30
ლოკომოტივი
ლოკ
შტურმი
შტრ
17:30
სიონი
სიო
ვიტ ჯორჯია
ვიტ
17:30
კოლხეთი ხობი
ხობ
გარეჯი
გრჯ
17:30
არაგვი
არგ
ტური 20
შაბათი, 17 აგვისტო, 2024
ლოკომოტივი
ლოკ
17:30
ვიტ ჯორჯია
ვიტ
რუსთავი
რუს
17:30
შტურმი
შტრ
გარეჯი
გრჯ
17:30
სპაერი
სპა
კოლხეთი ხობი
ხობ
17:30
დინამო-2 თბ
დნ2
არაგვი
არგ
17:30
სიონი
სიო
ტური 21
პარასკევი, 23 აგვისტო, 2024
შტურმი
შტრ
17:30
კოლხეთი ხობი
ხობ
ვიტ ჯორჯია
ვიტ
17:30
გარეჯი
გრჯ
სიონი
სიო
17:30
რუსთავი
რუს
დინამო-2 თბ
დნ2
17:30
ლოკომოტივი
ლოკ
სპაერი
სპა
17:30
არაგვი
არგ
ტური 22
სამშაბათი, 27 აგვისტო, 2024
გარეჯი
გრჯ
17:00
დინამო-2 თბ
დნ2
კოლხეთი ხობი
ხობ
17:00
სიონი
სიო
სპაერი
სპა
17:00
ვიტ ჯორჯია
ვიტ
ლოკომოტივი
ლოკ
17:00
შტურმი
შტრ
არაგვი
არგ
17:00
რუსთავი
რუს
ტური 23
შაბათი, 31 აგვისტო, 2024
რუსთავი
რუს
17:00
კოლხეთი ხობი
ხობ
სიონი
სიო
17:00
ლოკომოტივი
ლოკ
ვიტ ჯორჯია
ვიტ
17:00
არაგვი
არგ
დინამო-2 თბ
დნ2
17:00
სპაერი
სპა
შტურმი
შტრ
17:00
გარეჯი
გრჯ
ტური 24
შაბათი, 14 სექტემბერი, 2024
არაგვი
არგ
17:00
კოლხეთი ხობი
ხობ
სპაერი
სპა
17:00
შტურმი
შტრ
ლოკომოტივი
ლოკ
17:00
რუსთავი
რუს
ვიტ ჯორჯია
ვიტ
17:00
დინამო-2 თბ
დნ2
გარეჯი
გრჯ
17:00
სიონი
სიო
ტური 25
პარასკევი, 20 სექტემბერი, 2024
დინამო-2 თბ
დნ2
16:00
არაგვი
არგ
რუსთავი
რუს
16:00
გარეჯი
გრჯ
შტურმი
შტრ
16:00
ვიტ ჯორჯია
ვიტ
კოლხეთი ხობი
ხობ
16:00
ლოკომოტივი
ლოკ
სიონი
სიო
16:00
სპაერი
სპა
ტური 26
სამშაბათი, 24 სექტემბერი, 2024
არაგვი
არგ
16:00
ლოკომოტივი
ლოკ
ვიტ ჯორჯია
ვიტ
16:00
სიონი
სიო
გარეჯი
გრჯ
16:00
კოლხეთი ხობი
ხობ
დინამო-2 თბ
დნ2
16:00
შტურმი
შტრ
სპაერი
სპა
16:00
რუსთავი
რუს
ტური 27
შაბათი, 28 სექტემბერი, 2024
შტურმი
შტრ
16:00
არაგვი
არგ
კოლხეთი ხობი
ხობ
16:00
სპაერი
სპა
სიონი
სიო
16:00
დინამო-2 თბ
დნ2
ლოკომოტივი
ლოკ
16:00
გარეჯი
გრჯ
რუსთავი
რუს
16:00
ვიტ ჯორჯია
ვიტ
ტური 28
შაბათი, 5 ოქტომბერი, 2024
არაგვი
არგ
15:00
გარეჯი
გრჯ
რუსთავი
რუს
15:00
დინამო-2 თბ
დნ2
ლოკომოტივი
ლოკ
15:00
სპაერი
სპა
სიონი
სიო
15:00
შტურმი
შტრ
კოლხეთი ხობი
ხობ
15:00
ვიტ ჯორჯია
ვიტ
ტური 29
შაბათი, 19 ოქტომბერი, 2024
დინამო-2 თბ
დნ2
15:00
კოლხეთი ხობი
ხობ
სიონი
სიო
15:00
არაგვი
არგ
ვიტ ჯორჯია
ვიტ
15:00
ლოკომოტივი
ლოკ
შტურმი
შტრ
15:00
რუსთავი
რუს
სპაერი
სპა
15:00
გარეჯი
გრჯ
ტური 30
ოთხშაბათი, 23 ოქტომბერი, 2024
ლოკომოტივი
ლოკ
15:00
დინამო-2 თბ
დნ2
არაგვი
არგ
15:00
სპაერი
სპა
კოლხეთი ხობი
ხობ
15:00
შტურმი
შტრ
გარეჯი
გრჯ
15:00
ვიტ ჯორჯია
ვიტ
რუსთავი
რუს
15:00
სიონი
სიო
ტური 31
შაბათი, 2 ნოემბერი, 2024
შტურმი
შტრ
15:00
ლოკომოტივი
ლოკ
რუსთავი
რუს
15:00
არაგვი
არგ
დინამო-2 თბ
დნ2
15:00
გარეჯი
გრჯ
სიონი
სიო
15:00
კოლხეთი ხობი
ხობ
ვიტ ჯორჯია
ვიტ
15:00
სპაერი
სპა
ტური 32
შაბათი, 9 ნოემბერი, 2024
გარეჯი
გრჯ
14:30
შტურმი
შტრ
არაგვი
არგ
14:30
ვიტ ჯორჯია
ვიტ
ლოკომოტივი
ლოკ
14:30
სიონი
სიო
სპაერი
სპა
14:30
დინამო-2 თბ
დნ2
კოლხეთი ხობი
ხობ
14:30
რუსთავი
რუს
ტური 33
შაბათი, 23 ნოემბერი, 2024
სიონი
სიო
15:30
გარეჯი
გრჯ
კოლხეთი ხობი
ხობ
15:30
არაგვი
არგ
შტურმი
შტრ
15:30
სპაერი
სპა
რუსთავი
რუს
15:30
ლოკომოტივი
ლოკ
დინამო-2 თბ
დნ2
15:30
ვიტ ჯორჯია
ვიტ
ტური 34
შაბათი, 30 ნოემბერი, 2024
სპაერი
სპა
15:30
სიონი
სიო
არაგვი
არგ
15:30
დინამო-2 თბ
დნ2
გარეჯი
გრჯ
15:30
რუსთავი
რუს
ვიტ ჯორჯია
ვიტ
15:30
შტურმი
შტრ
ლოკომოტივი
ლოკ
15:30
კოლხეთი ხობი
ხობ
ტური 35
შაბათი, 7 დეკემბერი, 2024
შტურმი
შტრ
15:30
დინამო-2 თბ
დნ2
რუსთავი
რუს
15:30
სპაერი
სპა
ლოკომოტივი
ლოკ
15:30
არაგვი
არგ
სიონი
სიო
15:30
ვიტ ჯორჯია
ვიტ
კოლხეთი ხობი
ხობ
15:30
გარეჯი
გრჯ
ტური 36
შაბათი, 14 დეკემბერი, 2024
გარეჯი
გრჯ
15:00
ლოკომოტივი
ლოკ
ვიტ ჯორჯია
ვიტ
15:00
რუსთავი
რუს
არაგვი
არგ
15:00
შტურმი
შტრ
სპაერი
სპა
15:00
კოლხეთი ხობი
ხობ
დინამო-2 თბ
დნ2
15:00
სიონი
სიო